Služby

IT služby pre firmy

Našim cieľom je dosiahnutie funkčného, stabilného a bezpečného IT prostredia. Iba tak sa môže klient naplno venovať svojmu oboru podnikania a tak dosahovať lepšie hospodárske výsledky.

Spoločnosť AB Comp, s.r.o. sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti informačných a bezpečnostných technológií. Pri týchto službách sa snažíme vyhovieť čo najviac Vám - naším klientom. Preto pri naších službách integrujeme a používame najmodernejšie technológie. Naše služby poskytujeme v celom Bratislavskom kraji, zmluvným klientom na území celého Slovenska.

IT služby pre školy a domácnosti

Medzi naších klientov nepatria len firmy, ale aj školy, súkromné osoby, domácnosti. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a zodpovedne. Požiadavky sa snažíme riešiť v čo najkratšom možnom čase. Vážime si každého klienta. Ste "malý", "stredný", "veľký" klient? U nás na veľkosti nezáleží..

Zabezpečenie osôb a majetku

Počet krádeží vlámaním do bytov, domov a firemných priestorov medziročne neustále stúpa. Preto sa odporúča objekty na bývanie a podnikanie zabezpečiť nie len mechanicky, ale aj dodatočne elektronicky.
Preto sa elektronické zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, prístupové systémy, atď. stávajú bežnou súčasťou nášho života, nášho bývania.
Inštaláciu týchto systémov môže realizovať iba licencovaná osoba, spoločnosť. Sme držiteľom Licencie na prevádzkovanie technickej služby.